HomeOknaSkla

Skla

Izolační skla se skládají ze dvou nebo více tabulí plochého skla, jejichž vzdálenost je vymezována různě širokými distančními profily. Tyto profily jsou plněny vysoušecím prostředkem, který zabraňuje vzniku vlhkosti a kondenzaci vodních par. Spojení skel je provedeno organickým trvale plastickým tmelem, který zabraňuje pronikání vlhkosti do dutin. Vnější okraj izolačního skla je utěsněn trvale pružným tmelem s výbornými fyzikálně-mechanickými vlastnostmi. Izolační skla vyrábíme běžná a nadrozměrná (3200x6000 až 1,5t) včetně zajištění transportu.

Takto vyrobená izolační skla v kombinaci s různými speciálními skly, rozdělujeme do následujících skupin:

- tepelně izolační skla
- protisluneční izolační skla
- vysoce selektivní skla
- zolační skla s bezpečnostní charakteristikou
- zvukově izolační skla
- protipožární izolační skla

Čirá skla 1m2 
Float 4mm ....... 330,-Kč
Float 5mm ....... 400,-Kč
Float 6mm ....... 480,-Kč
   

Bezpečnostní skla 1m2

Restex 4mm ............................................ 530,-Kč
Restex 5mm ............................................ 660,-Kč
Restex 6mm ............................................ 840,-Kč
Conex 33.1 6,4mm čirý ............................. 790,-Kč
Conex 33.1 6,4mm s matnou folií ............ 1.210,-Kč

 

 

Izolační skla 1m2

Izolační dvojsklo 4-16-4 ............................. 920,-Kč
Izolační trojskla 4-12-4-12-4 ..................... 1.560,-Kč

 

 

Ornamentní skla 1m2

Čirá - crepi, kůra, konfeta, kathedral, diamante, 4mm .................... 550,-Kč
Bronzová – crepi, kůra, konfeta, kathedal, diamante, 4mm ............. 550,-Kč
Exklusivní vzory čiré – chinchilla, niagara, silvit čirý 4mm ................ 660,-Kč

 

 

Drátoskla 1m2
Drátosklo .................................................. 880,-Kč

V případě zájmu o tenhle produkt si stačí objednat technika, který k Vám přijede, zajistí přesné zaměření skla a na prodejně Vám uděláme nezávaznou cenovou nabídku. Dodávku skel zajistíme do 7-mi pracovních dnů od závazné objednávky.

 

 

 

 

Nezávazná poptávka

Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti KBS Lovosice s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu okna@kbslovo.cz nebo telefonicky na čísle 777 226 650. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany KBS Lovosice s.r.o., které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi KBS Lovosice s.r.o. a uživatelem. KBS Lovosice s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a KBS Lovosice s.r.o., nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: okna@kbslovo.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

CAPTCHA
Go to top