HomeOknaParapety

Parapety

Parapety jsou ideálním doplňkem pro Vaše okna a dům. Parapety, které dodáváme jsou koncipované s ohledem na co nejmenší údržbu. Díky široké palatě barev a provedení dekorů se tyto parapety stanou nedílnou součástí jak vnitřních, tak venkovních prostor domu nebo bytu.

Vnitřní parapety nabízíme z velmi kvalitního PVC, které splňuje přísné hygienické normy. Nahoře je parapet ošetřen laminátem, který zaručuje minimální údržbu. Naší velkou nabídkou dekorů a barev PVC parapetů vyhovíme každému zákazníkovi. Plastové parapety zaručují plastovou tvrdost, proto nemají tendenci se ohýbat. Tyto parapety se dodávají včetně krytek v barvě. Dodáváme v šířkách od 150 mm - 600 mm. Doba dodání je do 7-mi pracovních dnů. Cena vnitřního PVC parapetu již od 110 Kč / bm.

Venkovní parapety nabízíme z taženého hliníku. Tento materiál zaručuje dlouhou životnost, barevnou stálost a minimální údržbu. Parapet z hliníku se vyznačuje svou tvrdostí a nemá tendenci se ohýbat ani jinak deformovat. Parapety se dodávají včetně krytek v barvě. Námi nabízené parapety jsou velmi odolné vůči špatnému počasí, UV záření a mrazu.

Dodáváme v šířkách od 90 mm do 400 mm. Doba dodání je do 7-mi pracovních dnů.

Cena vnějšího AL parapetu již od 115 Kč / bm.

   

Nezávazná poptávka

Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti KBS Lovosice s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu okna@kbslovo.cz nebo telefonicky na čísle 777 226 650. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany KBS Lovosice s.r.o., které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi KBS Lovosice s.r.o. a uživatelem. KBS Lovosice s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a KBS Lovosice s.r.o., nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: okna@kbslovo.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

CAPTCHA
Go to top