Zasklívací systémy

 

 

 

Výhody zasklení balkónů a lodžií:

- tyto systémy nevyžadují značnou údržbu
- zasklení lodžií a balkonů šetří teplo
- zasklení má životnost cca 30 let
- zabraňuje průniku prachu, dešti, sněhu, aj.
- je odolný proti povětrnostním vlivům
- na zasklení lodžií poskytujeme záruku 5let

K těmto produktům také nabízíme zábradlí, které je z velmi kavlitního materiálu dodávané přímo od našeho dodavatele. V případě zájmu klienta, zasíláme na již sdělenou adresu technika, který klientovi poskytne doplňující informace a zařídí přesné zaměření pro výpočet cenové nabídky.

 

        

Rámový zasklívací systém Hliníkový rám je osazen sklem o tloušťce 4 – 6 mm, pro zvýšení izolačních vlastností systému lze využít i izolační dvojsklo o tloušťce 16 mm. Způsob otevírání je posuvný, tzn. jednotlivá skla se zasouvají za sebe ve variantách 2-dílné, 3-dílné, 4-dílné nebo 5-dílné posuvné stěny.

 
           
      Rámový zasklívací systém bez svislých hliníkových rámů. Křídla z čirého bezpečnostního skla o toušťce 6 mm jsou zajištěna vždy na horní a spodní části plastovými dílci, umožňujícími posun křídel ve vodících kolejnicích.  
           
     

Bezrámový zasklívací systém - otočný. Křídla z čirého bezpečnostního skla pojíždí po spodní kolejnici v úrovni zábradlí a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru (zasahují do vnitřního prostoru lodžie či balkónu). Speciální těsnění mezi křídly a boční uzavírací profily zabezpečují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Průduchy zaručují trvalou a přirozenou výměnu vzduchu. Způsob otevírání umožňuje bezpečné a pohodlné mytí.

 
           
     

Tento bezrámový systém je určen především pro řešení atypických tvarů balkónů a lodžií. Konstrukční řešení vychází z bezrámového systému. Oba systémy mají stejné provedení a možnosti. Liší se ve způsobu uchycení skel a výšce kolejnice.

 
           
           

V případě, že budete mít zájem o zasklení dodávané a montované naší firmou, nabízíme Vám k tomu zaměření a cenovou nabídku - ZDARMA !

 

Nezávazná poptávka

Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti KBS Lovosice s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu okna@kbslovo.cz nebo telefonicky na čísle 777 226 650. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany KBS Lovosice s.r.o., které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi KBS Lovosice s.r.o. a uživatelem. KBS Lovosice s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a KBS Lovosice s.r.o., nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: okna@kbslovo.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

CAPTCHA
Go to top