Zasklívací systémy

 

 

 

Výhody zasklení balkónů a lodžií:

- tyto systémy nevyžadují značnou údržbu
- zasklení lodžií a balkonů šetří teplo
- zasklení má životnost cca 30 let
- zabraňuje průniku prachu, dešti, sněhu, aj.
- je odolný proti povětrnostním vlivům
- na zasklení lodžií poskytujeme záruku 5let

K těmto produktům také nabízíme zábradlí, které je z velmi kavlitního materiálu dodávané přímo od našeho dodavatele. V případě zájmu klienta, zasíláme na již sdělenou adresu technika, který klientovi poskytne doplňující informace a zařídí přesné zaměření pro výpočet cenové nabídky.

 

        

Rámový zasklívací systém Hliníkový rám je osazen sklem o tloušťce 4 – 6 mm, pro zvýšení izolačních vlastností systému lze využít i izolační dvojsklo o tloušťce 16 mm. Způsob otevírání je posuvný, tzn. jednotlivá skla se zasouvají za sebe ve variantách 2-dílné, 3-dílné, 4-dílné nebo 5-dílné posuvné stěny.

 
           
      Rámový zasklívací systém bez svislých hliníkových rámů. Křídla z čirého bezpečnostního skla o toušťce 6 mm jsou zajištěna vždy na horní a spodní části plastovými dílci, umožňujícími posun křídel ve vodících kolejnicích.  
           
     

Bezrámový zasklívací systém - otočný. Křídla z čirého bezpečnostního skla pojíždí po spodní kolejnici v úrovni zábradlí a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru (zasahují do vnitřního prostoru lodžie či balkónu). Speciální těsnění mezi křídly a boční uzavírací profily zabezpečují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Průduchy zaručují trvalou a přirozenou výměnu vzduchu. Způsob otevírání umožňuje bezpečné a pohodlné mytí.

 
           
     

Tento bezrámový systém je určen především pro řešení atypických tvarů balkónů a lodžií. Konstrukční řešení vychází z bezrámového systému. Oba systémy mají stejné provedení a možnosti. Liší se ve způsobu uchycení skel a výšce kolejnice.

 
           
           

V případě, že budete mít zájem o zasklení dodávané a montované naší firmou, nabízíme Vám k tomu zaměření a cenovou nabídku - ZDARMA !

 

Go to top