HomeZasklívací systémyHliníkové altány

Altány

Hliníkové altány jsou vlastně pergoly včetně bočního zasklení. V podstatě je můžeme nazývat zimní zahradou „tří sezón“. Vzhledem k tomu, že altány nenabízíme v izolačním provedení, nejsou vhodné pro zimní temperování. V zimě v těchto altánech je o cca. 10°C více, než venku bez vytápění. V jarních a podzimních měsících je možné altán využívat jako „tepelný nárazník“. Díky své konstrukci jej slunce rychle zahřeje a Vy tak můžete drahocenné teplo získané zdarma pustit dovnitř domu.

Nabízíme hliníkové altány na míru v provedení se skleněnou střechou nebo polykarbonátem. Výhodou skla je jeho obrovská životnost a 100% průhlednost v případě čirého provedení. Sklo má také vlastnost nepohlcovat energii a díky tomu „netopí do hlavy“. Polykarbonát má výhodou ve své pružnosti a rozptýlení procházejícího světla, je také levnejší.

Nabízíme sklo Bezpečnostní lepené 4.4.2 (Connex 44.2).
To znamená 2x klasické sklo, prolepené speciální zesílenou folií. Nehrozí tedy v případě destrukce vysypání na Vaši hlavu jako u tvrzených skel, které jiní na střechy instalují. V případě volby polykarbonátu nabízíme dutinkový polykarbonát síly 16 mm, který je systémově zakončený páskami a „F“ lištou.

  

Nezávazná poptávka

Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti KBS Lovosice s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu okna@kbslovo.cz nebo telefonicky na čísle 777 226 650. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany KBS Lovosice s.r.o., které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi KBS Lovosice s.r.o. a uživatelem. KBS Lovosice s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a KBS Lovosice s.r.o., nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: okna@kbslovo.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

CAPTCHA
Go to top