Okna

Plastová okna nabízíme z vysoce kvalitního profilu a jsou kvalitním českým výrobkem. Splňují nároky na na moderní okna na všechny druhyy staveb - domky, komerční prostory, byty, apod.Plastová okna reprezentují jak kvalitu, tak i preciznost za použití nejmodernějších technologií a špičkových materiálů. Profilové systémy pro plastová okna garantují moderní vzhled a výbornou funkčnost.

Vlastností, kterou ocení každý z nás, je dlouhá životnost, kvalitní propracování a snadná údržba. Plastová okna mají výborné tepelně izolační a protihlukové vlastnosti, které oceníme všichni.

 

 

 

  

 

Mezi hlavní přednosti námi dodávaných oken jsou:

- skvělé tepelně izolační vlastnosti
- protihlučnost
- odolnost proti vlivům počasí
- stálobarevnost
- snadná údržba
- tvarová stálost
- cenová dostupnost
- kvalitní český výrobek
- nejnižší ceny na trhu
- nejmodernější 6 komorové systémy
- široký sortiment dekorů imitace dřeva a barev
- vysoký tepelně izolační komfort
- moderní design oken, dveří i stínící techniky
- kompletní služby, záruční a pozáruční servis
- úspora až 50% energii

 

Montáž oken suchou cestou pro naši firmu trvá 1 den. Montáž oken mokrou výstavbou trvá 2 dny.

Nové okno Profi+ se čtyřkomorovým sklem přináší revoluci v úspoře tepla i v komfortním bydlení. 

 Jeho hlavní přednosti:

- rekordní izolace tepla Uw = 0,47 W/m˛K
- bezkonkurenčně nejúspornější mezi okny běžných rozměrů
- okno na celý život, které bude sloužit i vašim dětem
- s rezervou vyhovuje požadavkům EU na úsporné domy po roce 2020

 

 

okno      

Cena za 1ks okna, bez montáží, bez DPH

bílá/bílá……2.600,-Kč

dekor/bílá….3.000,-Kč

dekor/dekor……3.300,-Kč

 

 

Dle požadavku zákazníka provedeme demontáž, montáž, likvidaci i zednické zapravení okna. Dále nabízíme vnitřní PVC parapety, vnější Al parapety, žaluzie a sítě.

Nezávazná poptávka

Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti KBS Lovosice s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu okna@kbslovo.cz nebo telefonicky na čísle 777 226 650. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany KBS Lovosice s.r.o., které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi KBS Lovosice s.r.o. a uživatelem. KBS Lovosice s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a KBS Lovosice s.r.o., nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: okna@kbslovo.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

CAPTCHA
Go to top