Dverě

KBS disponuje s velkou škálou nabídky plastových dveří a jejich výplní. Plastové dveře nabízíme v různých dekorech vzorníku RAL, velikostech a máme široký sortiment dveřních výplní, kde kterým nabízíme ornamentní, speciální či normální skla. Má-li zákazník jasnou představu o dveřích, kterou nemáme v nabídce je možnost vyhotovit návrhy, zda dveře jsme schopni vyrobit a dodat. Plastové dveře mají kování MACO, které chrání dům před vloupáním.

Nabízíme také různé druhy:

- dveřních koulí, klik a madel
- kukátek
- poštovních schránek a vhazovátek
- samozavíračů, zašlapávačů a panikového kování

V nabídce máme také plastové dveřní výplně, které nám dodáva přední český výrobce VP Trend a Perito. Barvy a styly těchto výplní můžete najít u nás na prodejně.

 

Cenová relace na dveřní výplně již od 4000 Kč !

 

Nezávazná poptávka

Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti KBS Lovosice s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu okna@kbslovo.cz nebo telefonicky na čísle 777 226 650. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany KBS Lovosice s.r.o., které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi KBS Lovosice s.r.o. a uživatelem. KBS Lovosice s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a KBS Lovosice s.r.o., nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: okna@kbslovo.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

CAPTCHA
Go to top