HomeZábradlíPolykarbonáty

Polykarbonáty

Polykarbonátové desky jsou charakteristické vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, vysokou houževnatostí, dlouhou životností a nízkou hmotností. Desky jsou opatřeny vrstvou, která zabraňuje působení UV záření, která prodlužuje životnost desek. Desky je možno použít jak do interiéru, tak do exteriéru. V interiéru je možno desky použít na obklady stěn a stropů, přepážky, apod. Desky v exteriru lze použít pro zasklení sportovních, zemědělských i sportovních hal, zastřešení teras, skleníky i střechy.

    

Desky výborně odolávají povětrnostním vlivům, UV záření a disponuje s výbornými mechanickými vlastnostmi.

Standartní dodávané rozměry:
- 2100 mm x 6000 mm
- 2100 mm x 7000 mm
- po dohodě lze objednat i desky s jiným rozměrem

Barvy:
- čirá
- opál
- kouřová

Použití polykarbonátových desek:
- zastřešení hal
- obloukové přístřešky
- rovné přístřešky
- příčky v interiéru
- reklamní tabule
- dodávka polykarbonátových desek je do 7-mi pracovních dnů.

Ceny již od 140 Kč.

Nezávazná poptávka

Souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů

Vyplněním a odeslání tohoto formuláře vyjadřuji společnosti KBS Lovosice s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a s použitím kontaktních údajů pro obchodní a marketingové účely. Tyto údaje nebudou bez souhlasu objednatele poskytnuty třetí osobě. Tento souhlas lze kdykoliv odvolat zasláním oznámení na adresu okna@kbslovo.cz nebo telefonicky na čísle 777 226 650. 

Vyplněním poptávkového formuláře za účelem získání nabídky dochází ke zpracování osobních údajů uživatele ze strany KBS Lovosice s.r.o., které je nezbytné pro plnění smlouvy nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením smlouvy mezi KBS Lovosice s.r.o. a uživatelem. KBS Lovosice s.r.o. zpracovává osobní údaje převzaté od uživatele prostřednictvím webu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů neboli General Data Protection Regulation (dále jen „GDPR“) výlučně za účelem výkonu své podnikatelské činnosti – nabídky, prodeje a dodávky svých výrobků, a to po dobu do uzavření smlouvy mezi uživatelem a KBS Lovosice s.r.o., nebo do odvolání souhlasu uživatele zaslaném mailem na adresu: okna@kbslovo.cz, a to při zachování veškerých práv uživatele, jakožto subjektu údajů, zejména dle čl. 12 - čl. 23 GDPR.

CAPTCHA
Go to top